درباره ی ما

شرکت کیمیا پژوهان خاور شیمی (KPKS)  در تاریخ 23 /05/ 1386 با مجوز پروانه بهره برداری به شماره 389930896736 از وزارت صنعت، معدن و تجارت تاسیس گردید.

شرکت کیمیا پژوهان خاور شیمی با فعالیت دیرینه  خود در تولید اسید سولفوریک در سال 1392 اقدام به طراحی و احداث خط تولید اسید سولفونیک با ظرفیت روزانه 48 تن نمود.

لازم به ذكر است شركت كيميا پژوهان خاور شيمي برای اولین بار در ایران موفق به دستیابی به دانش فني SO3 مایع تولیدی شده و بر این اساس موفق به کسب عنوان دانش بنیان صنعتی از سوی نهاد علمی و فن آوری ریاست جمهوری می باشد.

محصول تولیدی اسید سولفونیک بسیار با کیفیت بوده و ماده اولیه صنایع تولید مواد شوینده، کودسازی و تولید رنگ می باشد.شرکت کیمیا پژوهان خاور شیمی به عنوان تولیدکننده برجسته در تامین نیازهای بازار ماده اولیه کشور مان ، سابقه صادرات به کشور های خاورمیانه ازجمله افغانستان ،پاکستان و عراق نیز دارد.

در سال 1398 شرکت کیمیا پژوهان شروع به طراحی و ساخت خط تولید سولفات آمونیوم  با استانداردهای  صادراتی با ظرفیت روزانه 120تن نمود که به صورت گرانول و پودری تولید شده که یکی از کود های  پرمصرف در صنعت کشاورزی می باشد.

اهداف ما